Boromeum residence

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Špitálská 183/2, Hradec Králové 50003

Ubytování v Residenci Boromeum potěší všechny ty, kdo mají rádi pohodlí a rodinné zázemí. Velkým pozitivem je i fakt, že tu hosté mají historické památky Hradce Králové jako na dlani. Objekt si sebou nese bohatou historii. Od roku 1860 sloužil jako chlapecká církevní kolej.
Po rekonstrukci jsou zde k dispozici jednolůžkové až čtyřlůžkové apartmány s veškerým zázemím, co ubytovaní potřebují, a to včetně plně vybavené kuchyňky, koupelny a sociálního zařízení.

Není problém se tu ubytovat na kratší i dlouhou dobu.

 • Internet
 • Snídaně
 • Parkování zdarma
 • Domácí mazlíčci

Boromeum residence On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Apartmán pro 1 osobu
Apartmán pro 2 osoby
Apartmán pro 3 osoby
Apartmán pro 4 osoby

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Boromeum residence Pokoje

Residence Boromeum disponuje pěti apartmány, v nichž se pohodlně vyspí až čtyři osoby.
Nejmenší apartmán je situován jako byt 1+kk, ten největší jako 2+kk. Ubytovaní se mohou spolehnout na maximální pohodlí a komfort, který jim tu bude nabídnut.

Všechny apartmány mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem a se sociálním zařízením, plně vybavený kuchyňský kout, rozkládací pohovku, jídelní stůl, televizor se satelitním příjmem, telefon a přípojku k internetu.

Boromeum residence Gastronomie

Jelikož se Residence Boromeum nachází přímo v centru Hradce Králové, mají ubytovaní dostatek příležitostí ke skvělému stravování v řadě okolních restaurací a kaváren.

Přímo v apartmánech pak mají hosté k dispozici vlastní vybavené kuchyňky, kde si mohou připravovat jídlo po celý den dle svých představ.

Boromeum residence Recepce

Rezervace nejpozději do 21.00 hod. Otevírácí doba recepce je ve všední dny od 9.00 do 21.00 hod, o víkendu od 9.00 do 21.00 hod. 


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • EuroCard/MasterCard
 • American Express
 • Diners Club
 • Diners Club Enroute
 • Diners Club Carte Blanche
 • Discover
 • JCB

Boromeum residence Dostupnost

Autobusem do stanice Hradec Králové - poté MHD - zastávka Adalbertinum je cca. 200 m od objektu. Vlak: Vlakem do stanice Hradec Králové - poté MHD - zastávka Adalbertinum je cca. 200 m od objektu.


Zastávka: 200 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 5 m Vlakové nádraží: 1000 m

Boromeum residence Okolí

Residence Boromeum se nachází přímo v historickém jádru města Hradec Králové.

V blízkosti objektu je tak možné navštívit řadu atraktivních památek, muzeí, galerií či divadlo. Nechybí ani možnosti sportovního vyžití. Turisté si jistě nenechají ujít procházkové okruhy městem. Za návštěvu stojí koupaliště Flošna, Labyrint Divadla Drak, Bílá věž, obří akvárium nebo jízda turistickým vláčkem.

Boromeum residence Speciální akce a slevy

Cenově je ubytování rozděleno podle počtu obsazených lůžek a typu apartmánu. V ceně ubytování je zahrnut závěrečný úklid, v případě delšího ubytování provádíme úklid a výměnu lůžkovin každých 7 dní, v případě potřeby častěji. Pro dlouhodobé nebo opakované ubytování Vám nabídneme zajímavé ceny. V tomto případě nás kontaktujte a my Vám rádi připravíme zajímavou nabídku.

Boromeum residence Další informace

Předání apartmánu (Check-in)


Nástup do hotelu je možný v den ubytování od 14.00 do 21.00 hod. Jiné časy jsou možné pouze po předešlé dohodě buď telefonicky nebo emailem. Vše je závislé na aktuálních možnostech, nicméně se vždy snažíme vyhovět přání zákazníka. 


Při nástupu obdržíte klíče od pokoje, klíče od vchodových dveří do hotelu a parkovací kartu (pokud byl vznesen požadavek na parkování). Welcome drink jako poděkování za využití našich služeb. U jednodenních a dvoudenních pobytů je platba provedena při příjezdu, u delších pobytů je možné platit v průběhu ubytování. Platba je možná v hotovosti nebo bankovní kartou. U stálých zákazníků je možná platba fakturou.


Ukončení ubytování (Check-out)


Odjezd a vyklizení apartmánu je do 11.00 hodin posledního dne ubytování. V případě, že Vám tento čas nevyhovuje, je nutné toto projednat při zahájení ubytování. Toto je nutné z důvodu úklidu apartmánu a ubytování dalších hostů.


Parkování


Ke každému apartmánu poskytujeme zdarma možnost parkování před hotelem nebo ve vedlejších uličkách. Případně je možné parkovat ve střeženém parkovacím domě vzdáleném 300 m od našeho hotelu. Počet parkovacích míst je omezen, a proto je nutné v objednávce ubytování upřesnit požadavek na parkování. Případně lze parkovat za poplatek na Velkém náměstí.

Boromeum residence

Špitálská 183/2, Hradec Králové
Zobrazit celou mapu